Nasi pracownicy to jeden z największych zasobów, którym dysponujemy.

Potrafimy dostosować się do potrzeb klienta

Jesteśmy nastawieni na budowanie długotrwałej współpracy na zasadach partnerskich. Wykorzystujemy do tego umiejętność efektywnej komunikacji. Problemy i przeszkody traktujemy jako wyzwanie. Dzięki naszej kreatywności udaje nam się tym wyzwaniom sprostać. Przede wszystkim jednak bardzo odpowiedzialnie podchodzimy do powierzonych nam zadań i w odpowiedzi na zaufanie ze strony klientów dostarczamy to, do czego się zobowiązaliśmy. Dbamy o wysoką jakość proponowanej przez Praxis oferty. Uważamy, iż nasza wiodąca pozycja rynkowa zobowiązuje nas do kreowania wysokich standardów jakości oraz ich przestrzegania.

Pracownikom oferujemy

Szkolenia i systematyczne podnoszenie kwalifikacji traktujemy jako niezbędny składnik rozwoju Praxis. W ramach polityki szkoleniowej możemy uczestniczyć w różnego rodzaju szkoleniach, poczynając od szkoleń obligatoryjnych (związanych z nabyciem lub przedłużeniem posiadanych uprawnień), przez szkolenia merytoryczne (pogłębiające wiedzę funkcyjną), rozwojowe (rozwijające kompetencje miękkie, takie jak komunikacja, negocjacje, itp.) na szkoleniach językowych kończąc.

Firma Praxis to stabilny pracodawca, z którym mogą Państwo związać się na dłużej. Poszukujemy ludzi chętnych do uczestniczenia w budowaniu naszego sukcesu. Jesteśmy otwarci na nowe pomysły i idee.

 

Zapraszamy do zapoznania się z ofertami pracy.

Osoby zainteresowane podjęciem pracy w naszej firmie prosimy o przesłanie swojego CV i listu motywacyjnego na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z uwzględnieniem nazwy stanowiska i numerem referencyjnym w tytule maila.

PRAXIS zastrzega sobie prawo do rejestrowania i przetwarzania danych zawartych w CV tylko wyselekcjonowanych kandydatów. Dane pozostałych kandydatów nie będą rejestrowane i przetwarzane. Kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję.

Na CV (życiorys) prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji /zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie danych Osobowych Dz.Ust. nr 133 poz.883/.


Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez powyższego oświadczenia, oferta pracy nie będzie rozpatrywana. Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

Copyright © 2004-2016 PRAXIS Invent Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa All rights reserved.